KURUMSAL

Vizyon

 

Bizler en stresli iş ortamında, kaybolduğumuz güncel hayatın akışı esnasında bulunmak durumunda olduğumuz her türlü mekanda bilgisayarımızda müşterilerimizle ilgilenirken, evimizi güne hazırlarken, uzun yolculuklarımızda arabamızla bütünleşirken bir yandan da doğanın esintisini, hijyenin güvenliğini benliğimizde hissetmeyi sağlamak, amacımız sizin için en vazgeçilmez ürünü seçerken enerji tüketimini en aza indirgeyerek iş veriminize katkıda bulunmaktır.

         İnsanların sağlığı ve esenliği, her yerde, sürdürülebilir bir dünyaya bağlıdır. Biz kurum olarak mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni, bina bakımı, kişisel hijyen ve danışmanlık alanlarında çözümler sunuyoruz.  Çözümlerimiz, sağlık, gıda hizmeti, perakende, konaklama ve tesis hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren ortaklarımızın performansını artırıyor, onlara verimlilik sağlıyor.


 Uzmanlık alanımız, ürün sistemlerini; donanım, araç ve hizmetlerini, su ve enerji kullanımını azaltıp, iş verimini artıran çözümlerle bütünleştiriyor. Sunduğumuz üstün çözümlerle, daha temiz, daha sağlıklı bir gelecek için yaşanabilir ortamların oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.

Amacımız, müşteri odaklı bir yaklaşımla genç ve dinamik ekibimiz ile ülkemizde ve hizmet sunduğumuz tüm sektörler içinde “öncü kurum” konumuna erişmek, müşterilerimizin hijyen konusunda ilk tercihi olmak ve bir iş ortaklarımızın her türlü ihtiyacını karşılayarak çözüm odaklı iş üretmektir.

Leon Hijyen, her ürünüyle sektöre bir yenilik getirmeyi hedeflemektedir. Tüm ürünlerini bu felsefe ile titizlikle seçmekte ve müşterilerine yüksek kalitede yeni ürünleri sunmasıyla bilinmektedir.

 

Gıda, içecek alanlarının ve tesislerin daha güvenli ve hijyenik olmasını sağlayan üstün ürünler ve çözümler ile yaşamı korumak için çalışmalarını sürdürmektedir.


Misyonumuz;

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti politikası ile müşterimize sorunlarına çözüm odaklı projeler üretmek,

Pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, insan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen, kaliteli hizmet yaklaşımları ve uygulamaları geliştirmek,

Sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma fayda sağlayarak hijyen bilincini yaygınlaştırmak,

  

LEON HİJYEN olarak olmazsa olmaz ilkelerimiz;


Güvenilirlik ve Süreklilik

            Uluslararası standartlara uygun güvenilir ürün ve markaların distribütörüyüz. Markalarımız, güvenilirliğin simgesidir. İş ortaklarımıza verdiğimiz hizmetin sürekliliğini garanti etmekteyiz.

Kalite Odaklılık


            Müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla kaliteli ürünlerin temin ve tedarikini yapmaktayız.
    

Sürekli Gelişim


           Sürekli gelişim yaklaşımı ile global gelişimleri izleriz. Yenilikçi ARGE yaklaşımı ile farklı ve güvenilir, uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir ürünler sunarak daha sağlıklı ve ekonomik ürünleriyle buluşturmak amacımızdır. Sürdürülebilirlik; stratejimizin odak noktası ve dünya için daha temiz ve sağlıklı bir gelecek temin etme çalışmalarımızın can damarıdır.

Çevreye Duyarlılık;


            İnsana ve doğaya karşı duyarlıyız. Kullandığımız ürünlerin çoğu Green Sertifikalıdır.  Bu duyarlılık doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alırız.

 En zorlu anlarımızı bir tutam nefesle değiştirirken, doğayla olan uyumumuzu bozmadan, her bireye her ortama huzuru getiren kokuyu ve hijyeni sizler için seçmektir.